Limoges matsersvis

Limoges matsersvis
Limoges matsersvis
Limoges matsersvis
Limoges matsersvis
Limoges matsersvis
Limoges matsersvis
Limoges matsersvis
Limoges matsersvis
Limoges matsersvis
Limoges matsersvis

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LIMOGES, matservis, Frankrike, porslin, 110 dlr, dekor med blommor samt förgylld, bestående av: 4 såsskålar, 64 mattallrikar, 8 djupa, 19 mindra assietter, 5 assietter, 3 terriner med lock, saladjär, 2+2+2+1 uppläggninsfat

Bruksslitage

590999

2018-11-18