Böhlmarks golvlampa

Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖHLMARKS, golvlampa/uplight Sverige 1950-tal, fot i mässing, stomme klädd i cognacsfärgat läder, innerkupa i vitt glas, tygskärm, märkt med Böhlmarksmärke samt 15695, höjd med skärm 155 cm

mindre bruksslitage

591002

2018-11-18