Vinkork Württembergische metallwarenfabrik
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, vinkork, 1925-1935, Geislingen, Tyskland, nysilver och kork, med figur i form av en mjölkbud på handtaget, stämplad ´´WMF´´, längd ca 12 cm
Bruksslitage, ställvis anlöpning
591006
2018-11-19