M Hohner ´´Tremolo Harmonica Quatro´´ munspel

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

M HOHNER, ´´Tremolo Harmonica Quatro´´ munspel, 1900-talets andra hälft, Tyskland, 4 Radigt, serienummer 52/160 M 1-027.211-99, längd ca 24 cm, originaletui medföljer

Bruksslitage, ställvis anlöpning, mindre rost

591008

2018-11-19