Walter Hickman glasservis

Walter Hickman glasservis
Walter Hickman glasservis
Walter Hickman glasservis
Walter Hickman glasservis
Walter Hickman glasservis
Walter Hickman glasservis
Walter Hickman glasservis
Walter Hickman glasservis

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALTER HICKMAN, "Pippi", servisglas, 26 dlr, Kosta, 1900-talets andra hälft, bestående av: 12 whiskeyglas, 5 sherryglas, 2 större samt. 7 mindre nubbeglas, vissa etikettmärkta Kosta, höjd ca 7-12 cm

Smärre slitage

591019

2018-11-18