Walter Hickman glasservis
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALTER HICKMAN, "Pippi", servisglas, 26 dlr, Kosta, 1900-talets andra hälft, bestående av: 12 whiskeyglas, 5 sherryglas, 2 större samt. 7 mindre nubbeglas, vissa etikettmärkta Kosta, höjd ca 7-12 cm
Smärre slitage
591019
2018-11-18