Fönster 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖNSTER, 4 st, 1900-talets första hälft, blyinfattade rutor i delvis färgat glas, respektive ca 46x34 cm

Mindre skador förekommer, delvis bortfall

591026

2018-11-20