Nattduksbord gustaviansk stil

Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, dragknopp i mässing, höjd ca 70, 52x37 cm

Smärre ytskador

591028

2018-11-19