John Hedman oljemålning

John Hedman oljemålning
John Hedman oljemålning
John Hedman oljemålning
John Hedman oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN HEDMAN (1913-1994): Motiv över Täljstensberget, Jämtland, signerad Hedman, daterad 71, olja på pannå, ca 43x59 cm

Sitter löst i ramen

591043

2018-11-19