Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN HEDMAN (1913-1994): Motiv över Täljstensberget, Jämtland, signerad Hedman, daterad 71, olja på pannå, ca 43x59 cm
Sitter löst i ramen
591043
2018-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här