Golvur från 1849

Golvur från 1849
Golvur från 1849
Golvur från 1849
Golvur från 1849
Golvur från 1849
Golvur från 1849
Golvur från 1849
Golvur från 1849

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, daterad 1849, dekorerat med ådrings och kurbitsmåleri, urverk märkt AAS Mora, höjd 180 cm, 2 lod medföljer

Bruksslitage, flagnad färg

591049

2018-11-18