Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, daterad 1849, dekorerat med ådrings och kurbitsmåleri, urverk märkt AAS Mora, höjd 180 cm, 2 lod medföljer
Bruksslitage, flagnad färg
591049
2018-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här