Barnkaffeservis Snövit Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARNKAFFESERVIS, 15 dlr, "Snövit", Rörstrand, 1940/50-tal, Disney-motiv, bestående av: 6 koppar med 6 tillhörande underfat, kaffekanna med lock, gräddkanna, sockerskål

Bruksslitage

591053

2018-11-21