Ljusstakar bägare saltkar tesil och skedar
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR 1 par, BÄGARE, SALTKAR, TESIL, MOCCASKEDAR 11 st, silver, 18/1900-tal, ljusstakarna höjd 24, vikt exkl ljusstakjar 275 g
Kuntoraportti
Buckklor, gravyr, ljusstakar med skador
591083
Päivämäärä:
2018-11-19