Ljusstakar bägare saltkar tesil och skedar

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR 1 par, BÄGARE, SALTKAR, TESIL, MOCCASKEDAR 11 st, silver, 18/1900-tal, ljusstakarna höjd 24, vikt exkl ljusstakjar 275 g

Kuntoraportti

Buckklor, gravyr, ljusstakar med skador

591083

Päivämäärä:

2018-11-19