Månbord 1800-tal

Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNBORD, 1800-talets första hälft, fanér i mahogny, uppfällbar skiva, beslag i mässing samt järn, diameter ca 92, höjd ca 77 cm

Skada(dela av skivan är lös), spricka, fläckar

591093

2018-11-20