Ljusstakar 1 par silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver / 800, Österrike-Ungern, Wien 1800-talets senare del, rund fot med graverad rocailledekor samt skaft med palmetter, balusterskaft, klockformad ljushållare, höjd 30 cm, fyllda fötter
Enstaka bucklor
591100
2018-11-20