Sven Wejsfelt vas
2018-11-19
591107
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN WEJSFELT (1953-2008): vas, unik, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad SWen samt. med Gustavsbergs studiohand, daterad -88, höjd ca 24 cm
Minimalt slitage