Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MONTERSKÅP, 1900-talets början, ek samt glas, 4 hyllplan, höjd 185, 185x66 cm
PROVENIENS: Statens Historiska Museer, Nationalmuseum
Slitage, lös dörr, saknar nyckel
591112
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här