Golvlampa
2018-11-20
591117
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, med tre ljuspunkter, mässing, höjd ca 170 cm
Slitage och fläckar