Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Tre systrar", signerad Zorn samt i plåten, 1913, etsning, ca 24,5x17,5 cm
LITTERATUR: Asplund 258, Hjert & Hjert 268, ZG 258

Ej examinerad ur ram, gulnad

591124

2018-12-09