Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Kyrkstöt´´, signerad Zorn samt i plåten, 1911, etsning, ca 16x11,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 154, ZG 244

Ej examinerad ur ram, gulnad

591136

2018-12-09