Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vått", signerad Zorn samt i plåten, 1911, etsning, ca 15,8x12 cm
LITTERATUR: Asplund 240, Hjert & Hjert 260, ZG 240

591137

2018-12-09