Victor Qvistorff, hamnmotiv, olja på pannå

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VICTOR QVISTORFF (1883-1952), hamnmotiv, signerad V. Qvistdorff, 1930, olja på pannå, mått ca 27x35 cm

EJ examinerad ur ram

591144

2018-11-21