Ragnar Sandberg pastell

Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Hässjor, signerad R.S och daterad 40, färgkrita, ca 25x34 cm, oramad

Gulnad

591175

2018-11-20