Rolf Karlsson ring
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLF KARLSSON, ring, silver med detalj i 18 k guld, delvis texturerad yta, signerad, Enköping, 1984, ringstorlek 17, totalvikt ca 24.5 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage
591194
2018-11-29