Rolf Karlsson ring

Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring
Rolf Karlsson ring

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

ROLF KARLSSON, ring, silver med detalj i 18 k guld, delvis texturerad yta, signerad, Enköping, 1984, ringstorlek 17, totalvikt ca 24.5 g

Ingår i temaauktionen Scandinavian design

Smärre slitage

591194

2018-11-29