Bo Larsson grafiskt blad

Bo Larsson grafiskt blad
Bo Larsson grafiskt blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO LARSSON (född 1945): Konstnärens hustru på veranda, signerad och daterad Bo Larsson 1978, grafiskt blad, 240/300, bladmått ca 79x58 cm, ej inramad

Smärre fläckar

591206

2018-11-21