Salvador Dali Sankt göran och draken

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Sankt göran och draken, signerad och numrerad 33/300, färglitografi, motivmått ca 49x39 cm

591210

2018-11-21