tillskriven Philippe Mercier oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PHILIPPE MERCIER (Frankrike 1689-1760) tillskriven:
Eleganta damer i parklandskap, olja på duk, 91x76 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 6362

591227

2018-11-21