tillskriven Philippe Mercier oljemålning
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PHILIPPE MERCIER (Frankrike 1689-1760) tillskriven:
Eleganta damer i parklandskap, olja på duk, 91x76 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 6362
591227
2018-11-21