Axel Olson etsning

Axel Olson etsning
Axel Olson etsning

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Ankarplats, signerad Axel Olson, 121/260, etsning och akvatint delvis tryckt i färg, bildyta ca 34,5x52,5 cm

591232

2018-11-28