Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Ankarplats, signerad Axel Olson, 121/260, etsning och akvatint delvis tryckt i färg, bildyta ca 34,5x52,5 cm
591232
2018-11-28