Sven-Erik Johansson färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925): Komposition, signerad och daterad SE Johansson 1981, 12/210, färglitografi, bildyta 69x47 cm

591242

2018-11-28