Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FELIX HATZ (1904-2000): Stilleben, signerad Hatz, olja på duk, ca 43,5x58 cm

591252

2018-11-20