Gustaf Brusewitz oljemålning

Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899): Nattvarden, olja på duk, signerad G Brusewitz, daterad 1838, ca 33x38 cm

Krackeleringar, ytsmuts

591263

2018-11-20