Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LARS GYNNING (1920-2003): Komposition, signerad och daterad Lars Gynning -94, olja på duk, ca 48x38 cm
Zustandsbeschreibung
591272
2018-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner