Klubbat för:
6 200 SEK
1 500 SEK
HERTHA HILLFON (1921-2013): ljuslykta, stengods, signerad "H", numrerad 33/40, daterad -91, höjd ca 40,5, bredd ca 38, djup ca 24,5 cm
Smärre bruksslitage
591274
2018-11-20