Bäddsoffa design Hans J Wegner

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS J WEGNER, bäddsoffa, Getama, Danmark, 1900-talets andra hälft, stomme i teak, orange orginalklädsel, längd ca 206 cm, djup ca 96 cm, höjd ca 74 cm

Bruksslitage, klädseln med mindre hål

591275

2018-11-20