Gösta Geerd olja på pannå

Gösta Geerd olja på pannå
Gösta Geerd olja på pannå
Gösta Geerd olja på pannå
Gösta Geerd olja på pannå
Gösta Geerd olja på pannå
Gösta Geerd olja på pannå

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA GEERD (1907-1982): "Sommarnatt", signerad Gösta Geerd, oja på pannå, ca 41x33 cm

591277

2018-11-20