Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
BERTIL WARNOLF (född 1950): Surrealistiskt stilleben, blandteknik olja/akryl på pannå, signerad samt ndaterad Wanolf -95, mått ca 39x49 cm
591284
2018-11-20