Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BERTIL WARNOLF (född 1950): Surrealistiskt stilleben, blandteknik olja/akryl på pannå, signerad samt daterad Wanolf -95, mått ca 39x49 cm
591285
2018-11-20