Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, senempire, tre lådor, gråbemålad, beslag i mässing, höjd ca 103 84x43 cm
Skador:

Nyckel saknas, senare bemålning och beslag

591287

2018-11-20