Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, senempire, tre lådor, gråbemålad, beslag i mässing, höjd ca 103 84x43 cm
Skador:
Nyckel saknas, senare bemålning och beslag
591287
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här