Sideboard mahogny
2018-11-20
591290
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1930/40-tal, mahogny, beslag samt detaljer i mässing, fotavslut i mässing, höjd ca 75, 160x39 cm
Slitage