Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP/VITRINSKÅPSÖVERDEL, mahogny, 1900-talets senare hälft, 75, 23x80 cm

Bruksslitage

591317

2018-11-20