Figuringrupp Meissen

Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen
Figuringrupp Meissen

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FIGURINGRUPP, Meissen, Tyskland, 1800-tal, porslin, Bachkantater, polykromt bemålad, märkt 635 i godset, höjd ca 30 cm

Skador och lagningar

591320

2018-11-23