Figurin Meissen
Closed
2018-11-23
591321
| Sold for | 6 400 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
FIGURIN, Meissen, Tyskland, 1800-tal, porslin, Kvinna med hund och barn, polykromt bemålad, dold märkning bakom klisterlapp i godset, höjd ca 28 cm
Skador och lagningar