Klubbat för:
6 400 SEK
5 000 SEK
FIGURIN, Meissen, Tyskland, 1800-tal, porslin, Kvinna med hund och barn, polykromt bemålad, dold märkning bakom klisterlapp i godset, höjd ca 28 cm
Skador och lagningar
591321
2018-11-23