Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, Nordafrika, 1900-tal, mörkbetsat lövträ, skuren dekor, fällbar, höjd ca 82, sitthöjd ca 37 cm
Sprickor, repor
591365
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här