Nordafrikansk stol

Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol
Nordafrikansk stol

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, Nordafrika, 1900-tal, mörkbetsat lövträ, skuren dekor, fällbar, höjd ca 82, sitthöjd ca 37 cm

Sprickor, repor

591365

2018-11-20