Ring 18 k vitguld diamanter
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RING, 18 k vitguld, briljant ca 1,10 ct, kvalité TCr(I)/SI, 15 små diamanter med åttkantslipning, ringskena med gallerdekor, ostämplad, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 5,8 g
En diamant saknas och enstaka med hack/skador, ringskena med lödmärken
591376
2018-11-22