Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Sängpallen, etsning, 1914, signerad Zorn, 24,9 x 19,8 cm
LITTERATUR: Asplund 266, Hjert & Hjert 273, ZG 266,

Gulnader

591386

2018-12-09