Karmstolar med skinnklädd sits
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets sista kvartal, välvd rygg i svartlackerad plast, sits med klädsel i naturfärgat skinn, ben av kromad metall, sitthöjd ca 50 cm
Repor, skinn med fläckar, patina
591395
2018-11-20