Karmstolar med skinnklädd sits

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets sista kvartal, välvd rygg i svartlackerad plast, sits med klädsel i naturfärgat skinn, ben av kromad metall, sitthöjd ca 50 cm

Repor, skinn med fläckar, patina

591395

2018-11-20