Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med kakelplattor, 1920-tal, björk, svärtade detaljer, höjd ca 65, 85x59 cm

Kakelplattor med sprickor, slitage

591408

2018-11-20