Sam vanni, serigrafi

Sam vanni, serigrafi
Sam vanni, serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM VANNI, färgserigrafi, signerad och daterad -84, numrerad 13/75, bladmått ca 50x68 cm

Ej examinerad ur ram

591435

2018-11-20