Soffbord travertin

Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede av mässing, skiva av travertin, höjd ca 51 cm, 90x135 cm

smärre nagg på skivans kanter

591447

2018-12-02