Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede av mässing, skiva av travertin, höjd ca 51 cm, 90x135 cm
smärre nagg på skivans kanter
591447
2018-12-02